Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Tehničko i ekonomsko upoređenje različitih goriva ...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6890
Naziv Tehničko i ekonomsko upoređenje različitih goriva i tehnologija za dobijanje energije iz biomase
Ciljne grupe Članovi komore nosioci licenci: 330, 332, 333, 336, 381, 430, 432, 434, 436, 830, 730, 371, 475, 375, 473
Predavači Mr Radoje Kremzer, dipl.maš.inž.
Program Proširivanje znanja članova Komore na temu korišćenja biomase kao obnovljivog goriva za dobijanje energije. Prvo će biti predstavljena goriva koja su aktuelna – sečka, pelet, slama, i dr., poređenjem pozitivnih i negativnih karakteristika.

Zatim će biti predstavljene tehnologije za korišćenje navedenih goriva na bazi biomase, za dobijanje toplotne energije i/ili električne energije. Upoređene su tehničke i ekonomske karakteristike obrađenih tehnologija.Na kraju će biti predstavljene opšte preporuke za korišćenje goriva na bazi biomase.
Termin održavanja Sreda, 18. maj 2016. godine
početak: 15:00 časova
Mesto održavanja Beograd, BEOGRADSKI SAJAM
HALA 2 - nivo C.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.

 
Spisak prijavljenih učesnika:
Tehničko i ekonomsko upoređenje različitih goriva i tehnologija za dobijanje energije iz biomase
1. Miloš Saleta, 330L05612
2. Aleksandar Kovačević, 371E44907
3. Nikola Petković, 330O42015
4. Željko Kaurin, 330I83310
5. Goran Pernić, 381147015
6. Olivera Milisavljević, 330897404
7. Milan Kaličanin, 330661704
8. Milorad Ostojić, 330772204
9. Nataša Pribić, 371H74409
10. Momir Kravljanac, 330E12506
11. Dušan Ralić, 430942405
12. Dragan Jović, 473J26415
13. Zorka Mišović, 330D28006
14. Dragan Vojinović, 330B98605
15. Savo Stanišić, 330123803
16. Sonja Petrović, 330E01206
17. Aleksandar Mihajlović, 330430603
18. Nenad Milenković, 371H48009
19. Zorana Radibratović, 371G67308
20. Zorica Ranđelović Ćirić, 381060813
21. Miomir Vasiljević, 371570703
22. Nikola Rudić, 381069013
23. Tanja Radović, 371M42313
24. Bora Obradović, 381126714
25. Slavica Kotarac, 330C52805
26. Zvonko Milić, 434H18912
27. Dejan Gazikalović, 330950404
28. Aleksandar Zlatković, 330230003
29. Radivoje Batinić, 381049113
30. Miloš Zdravković, 381135815
31. Boris Nedić, 330D06106
32. Bojan Sokolović, 430A18206
33. Vera Nikolić, 330E07606
34. Tatjana Pajčin, 430G12311
35. Aleksandar Jočić, 330N77014
36. Željko Stokić, 381153216
37. Ivan Ćirić, 381149115
38. Miroslav Crnčević, 330B20805
39. Dragan Ninković, 330D88206
40. Slađana Kovačević, 330B98505
41. Slavica Petkovski, 371C79106
42. Zvezdan Tomanović, 330N06014
43. Dušan Kovačević, 353M28513
44. Stevan Štetić, 330H10109
45. Branka Krišanov, 371679804
46. Vlado Martinovski, 330324303
47. Predrag Kostić, 330026403
48. Cvjetan Mitrović, 371F99408
49. Zoran Jevtović, 330534703
50. Anđelko Lero, 381059813
51. Petar Dakić, 330321303
52. Dragan Simić, 330E01806
53. Ranko Jovičić, 333E31107
54. Vladimir Jevtić, 330D82106
55. Mihailo Stojanović, 371H67309
56. Branislav Kovačević, 330488403
57. Miroljub Marjanović, 371D84006
58. Živojin Đujić, 381082313
59. Milorad Petrović, 330I61910
60. Predrag Damjanac, 330898004
61. Dejan Cvetković, 381096813
62. Aleksandar Petrović, 330G39708
63. Marija Zorić, 381071213
64. Miroslav Zec, 333A18004
65. Dragan Cincović, 330C96706
66. Predrag Cvetković, 381112614
67. Jelena Trivić, 381055413
68. Milan Miljević, 330E06706
69. Vladan Stefanović, 330230603
70. Miroslav Božić, 430J82816
71. Marko Božanić, 330J55610
72. Ivan Živanović, 330487603
73. Dragan Rajić, 330L58912
74. Jadranka Nišić, 330605203
75. Ivana Trailov, 330J55510
76. Miloš Đorđević, 330490103
77. Goran Topić, 330G98808
78. Dejan Kovačević, 330K05711
79. Milica Ilić, 330231803
80. Dragan Dukanac, 330A27804
81. Vesna Popović-Grčki, 330298403
82. Miodrag Đurović, 430F50411
83. Radiša Perišić, 381107713
84. Branko Živanović, 430D34109
85. Mališa Aleksandrić, 330489403
86. Nemanja Milovanović, 330N30514
87. Nebojša Šurlan, 330593003
88. Dragan Vukobrat, 330F14707
89. Stojan Simov, 381127514
90. Boško Lalić, 830165112
91. Aleksandar Stevanović, 330086303
92. Dane Žakula, 330C05405
93. Sreten Arsić, 330M96914
94. Milica Veljković, 330945104
95. Sašo Veljković, 430705104
96. Milena Dimitrijević, 333C97006
97. Dragan Jovanović, 330592403
98. Aleksandar Kovačina, 330G48808
30. novembar 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (20)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

twitter facebook /

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

miab

iksmobnet

Pretraga sajta


hram