Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Tehničko i ekonomsko upoređenje različitih goriva ...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6890
Naziv Tehničko i ekonomsko upoređenje različitih goriva i tehnologija za dobijanje energije iz biomase
Ciljne grupe Članovi komore nosioci licenci: 330, 332, 333, 336, 381, 430, 432, 434, 436, 830, 730, 371, 475, 375, 473
Predavači Mr Radoje Kremzer, dipl.maš.inž.
Program Proširivanje znanja članova Komore na temu korišćenja biomase kao obnovljivog goriva za dobijanje energije. Prvo će biti predstavljena goriva koja su aktuelna – sečka, pelet, slama, i dr., poređenjem pozitivnih i negativnih karakteristika.

Zatim će biti predstavljene tehnologije za korišćenje navedenih goriva na bazi biomase, za dobijanje toplotne energije i/ili električne energije. Upoređene su tehničke i ekonomske karakteristike obrađenih tehnologija.Na kraju će biti predstavljene opšte preporuke za korišćenje goriva na bazi biomase.
Termin održavanja Sreda, 18. maj 2016. godine
početak: 15:00 časova
Mesto održavanja Beograd, BEOGRADSKI SAJAM
HALA 2 - nivo C.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.

 
Spisak prijavljenih učesnika:
Tehničko i ekonomsko upoređenje različitih goriva i tehnologija za dobijanje energije iz biomase
1. Aleksandar Kovačević, 371E44907
2. Željko Kaurin, 330I83310
3. Goran Pernić, 381147015
4. Dejan Mićić, 381149915
5. Olivera Milisavljević, 330897404
6. Milorad Ostojić, 330772204
7. Nataša Pribić, 371H74409
8. Momir Kravljanac, 330E12506
9. Dušan Ralić, 430942405
10. Zorka Mišović, 330D28006
11. Dragan Vojinović, 330B98605
12. Savo Stanišić, 330123803
13. Boris Agbaba, 330G82008
14. Sonja Petrović, 330E01206
15. Aleksandar Mihajlović, 330430603
16. Zorana Radibratović, 371G67308
17. Zorica Ranđelović Ćirić, 381060813
18. Miomir Vasiljević, 371570703
19. Nikola Rudić, 381069013
20. Tanja Radović, 371M42313
21. Bora Obradović, 381126714
22. Slavica Kotarac, 330C52805
23. Zvonko Milić, 434H18912
24. Dejan Gazikalović, 330950404
25. Aleksandar Zlatković, 330230003
26. Radivoje Batinić, 381049113
27. Boris Nedić, 330D06106
28. Slobodan Jerotić, 381055013
29. Vera Nikolić, 330E07606
30. Aleksandar Jočić, 330N77014
31. Željko Stokić, 381153216
32. Ivan Ćirić, 381149115
33. Ivana Petković Plamenac, 381135515
34. Miroslav Crnčević, 330B20805
35. Dragan Ninković, 330D88206
36. Slađana Kovačević, 330B98505
37. Slavica Petkovski, 371C79106
38. Dušan Kovačević, 353M28513
39. Stevan Štetić, 330H10109
40. Branka Krišanov, 371679804
41. Vlado Martinovski, 330324303
42. Predrag Kostić, 330026403
43. Cvjetan Mitrović, 371F99408
44. Rade Spasojević, 330C44105
45. Sonja Stanković, 381015212
46. Zoran Jevtović, 330534703
47. Anđelko Lero, 381059813
48. Petar Dakić, 330321303
49. Dragan Simić, 330E01806
50. Zorica Jokić-Janković, 371449303
51. Slobodan Ćirić, 330432303
52. Ranko Jovičić, 333E31107
53. Vladimir Jevtić, 330D82106
54. Branislav Kovačević, 330488403
55. Miroljub Marjanović, 371D84006
56. Živojin Đujić, 381082313
57. Milorad Petrović, 330I61910
58. Predrag Damjanac, 330898004
59. Dejan Cvetković, 381096813
60. Aleksandar Petrović, 330G39708
61. Marija Zorić, 381071213
62. Miroslav Zec, 333A18004
63. Dragan Cincović, 330C96706
64. Predrag Cvetković, 381112614
65. Jelena Trivić, 381055413
66. Milan Miljević, 330E06706
67. Miroslav Božić, 430J82816
68. Marko Božanić, 330J55610
69. Ivan Živanović, 330487603
70. Zoran Tošić, 330125203
71. Dragan Rajić, 330L58912
72. Jadranka Nišić, 330605203
73. Ivana Trailov, 330J55510
74. Miloš Đorđević, 330490103
75. Goran Topić, 330G98808
76. Milica Ilić, 330231803
77. Dragan Dukanac, 330A27804
78. Vesna Popović-Grčki, 330298403
79. Branko Živanović, 430D34109
80. Mališa Aleksandrić, 330489403
81. Nemanja Milovanović, 330N30514
82. Nebojša Šurlan, 330593003
83. Dragan Vukobrat, 330F14707
84. Stojan Simov, 381127514
85. Nadežda Šubara, 333391603
86. Boško Lalić, 830165112
87. Aleksandar Stevanović, 330086303
88. Dane Žakula, 330C05405
89. Sreten Arsić, 330M96914
90. Sašo Veljković, 430705104
91. Milena Dimitrijević, 333C97006
92. Dragan Jovanović, 330592403
93. Aleksandar Kovačina, 330G48808
03. jul 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (11)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija
Forum

twitter facebook /

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

iksmobnet

Pretraga sajta


hram