Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođ...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6881
Naziv Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođenje objedinjene procedure - video prenos
Predavači Darinka Đuran, dipl. pravnik, pomoćnika ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture
Dragana Čukić, dipl. građ. inž.
Đorđe Vukotić, dipl. pravnik.
Program 09:00 - 09:10 Pozdravno obraćanje predstavnika organizatora
09:10 - 10:00 Pregled pravnih akata (Uredba o LU, PTD, PEOP) uz upućivanje na veb sajt: www.gradjevinskelozvole.rs (prezentacija)
10:00 - 10:45 Sadržina tehničke dokumentacije koja se podnosi kroz CIS (prezentacija)
10:45 - 11:00 Pitanja i odgovori
11:00 - 11:15 Pauza
11:15 - 11:30 Opšti funkcionalni elementi centralnog informacionog sistema (CIS) (prezentacija)
11:30 - 12:00 Forma dokumentacije koja se podnosi kroz CIS i digitalno potpisivanje (prezentacija)
12:00 - 13:30 Podnošenje zahteva - lokacijski uslovi i usaglašeni zahtev (podnošenje kroz sistem)
13:30 - 14:00 Pauza
14:00 - 16:00 Podnošenje zahteva - građevinska dozvola, prijava radova, prijava temelja, upotrebna dozvola (podnošenje kroz sistem)
16:00 - 17:00 Pitanja i odgovori
Termin održavanja Utorak, 17. maj 2016. godine
sa početkom u 09,00 časova
Mesto održavanja Regionalna kancelarija Novi Sad
Danila Kiša 3
Napomena Obuka je vrednovana sa 5 bodova za polaznike i 10 bodova za predavača koji je član Komore i uvršćena je u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.

Visina kotizacije za prisustvo na obuci iznosi 200 dinara, po polazniku, sa uračunatim PDV-om. Ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Poziv na broj: 6881 i broj licence; model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja obuke.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 70 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođenje objedinjene procedure - video prenos
1. Aleksandra Bajilo, 300K49511
2. Antonio Sandiki, 330D53406
3. Milica Stojković, 300F77008
4. Danijel Adamović, 300E15506
5. Vesna Florić, 300H09609
6. Milan Punoš, 300B27505
7. Aleksandar Starčević, 330B30105
8. Danijela Trifković, 300K35411
9. Ivica Rijavec, 314F01107
10. Dejan Mitrović, 311J02210
11. Aleksandra Atanacković, 312254903
12. Eleonora Apro, 300146603
13. Ivan Tripković, 315H30309
14. Marija Ostojić, 300E28707
15. Boris Raković, 315F83408
16. Milovan Grubješić, 314H65609
17. Njegoš Beljkaš, 370F37507
18. Dejan Babić, 310M79013
19. Nataša Krivokapić, 310335903
20. Kristina Nedeljkov, 411987306
21. Dragana Kraguljac, 410F22010
22. Aleksandar Stefanović, 333H48609
23. Igor Džolev, 310M32213
24. Andrija Rašeta, 310M70713
25. Jelena Filipović, 300411703
26. Sofija Zlokolica, 200141713
27. Branislava Ćopić, 311C60905
28. Mića Ćopić, 310365903
29. Milko Bošnjačić, 372N81515
30. Marko Jovanović, 400G31111
31. Nada Ćosić, 311C45405
32. Jan Fodor, 411890005
33. Slaviša Negovanović, 410F67511
34. Dejan Stanojev, 353J27410
35. Miloš Čenejac, 310E23507
36. Aleksandra Čenejac, 381113214
37. Nenad Pešić, 381009812
38. Radisav Lukić, 450359003
39. Radomir Stupar, 311E85507
40. Petar Ignjatić, 310O23715
41. Radojka Bakmaz, 350585103
42. Mladen Žarković, 350347503
43. Slavica Svilarković, 310E85907
44. Predrag Trifunović, 450E01009
45. Jelena Arađanin, 370H73909
46. Siniša Berar, 370L11112
47. Slobodan Negovanović, 314743604
48. Dušan Trivanović, 370M35313
49. Zoran Knežević, 381011412
50. Miroslav Milutinović, 310363103
51. Smilja Sekulić, 311095703
52. Radmila Marković Vavrin, 300M47313
53. Radenka Šipovac, 410685504
54. Vladimir Benka, 311062703
55. Tatjana Krak, 300082403
56. Branislav Vlaisavljević, 313113903
57. Goran Orlović, 371448203
58. Jarmila Šaršanski, 311421103
59. Tatjana Raičević, 311H76709
60. Mile Nenadović, 312279903
61. Milena Maksimović, 411970906
62. Borivoje Vakanjac, 410124003
63. Ana Grabež, 300I71010
64. Gabor Kasa, 310K67011
65. Zoran Đenadija, 410E30209
66. Đorđe Popović, 314L52812
67. Đorđe Delić, 310337803
68. Tihomir Marković, 330519703
69. Gordana Popović, 300C71806
70. Jasmina Rogić, 300K30511


71. Božica Todorović, 415008503
72. Nada Padejski, 371852004
73. Mirjana Brnjašević, 353M87813
74. Mališa Mihajlović, 411A24406
75. Vladimir Vugrinčić, 310244703
76. Rade Marčetić, 314O04715
77. Nataša Stojanović, 314H29009
78. Milorad Lukić, 430773204
79. Vesna Sremac, 311421403
80. Gordana Kovačević, 353471703
81. Nenad Aleksić, 314E08506
82. Nikola Maletić, 412F33210
83. Dejana Radišić Pešić, 300F18307
84. Novica Gutović, 381120814
85. Milana Kerac, 311065903
21. novembar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta