Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođ...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6881
Naziv Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođenje objedinjene procedure - video prenos
Predavači Darinka Đuran, dipl. pravnik, pomoćnika ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture
Dragana Čukić, dipl. građ. inž.
Đorđe Vukotić, dipl. pravnik.
Program 09:00 - 09:10 Pozdravno obraćanje predstavnika organizatora
09:10 - 10:00 Pregled pravnih akata (Uredba o LU, PTD, PEOP) uz upućivanje na veb sajt: www.gradjevinskelozvole.rs (prezentacija)
10:00 - 10:45 Sadržina tehničke dokumentacije koja se podnosi kroz CIS (prezentacija)
10:45 - 11:00 Pitanja i odgovori
11:00 - 11:15 Pauza
11:15 - 11:30 Opšti funkcionalni elementi centralnog informacionog sistema (CIS) (prezentacija)
11:30 - 12:00 Forma dokumentacije koja se podnosi kroz CIS i digitalno potpisivanje (prezentacija)
12:00 - 13:30 Podnošenje zahteva - lokacijski uslovi i usaglašeni zahtev (podnošenje kroz sistem)
13:30 - 14:00 Pauza
14:00 - 16:00 Podnošenje zahteva - građevinska dozvola, prijava radova, prijava temelja, upotrebna dozvola (podnošenje kroz sistem)
16:00 - 17:00 Pitanja i odgovori
Termin održavanja Utorak, 17. maj 2016. godine
sa početkom u 09,00 časova
Mesto održavanja Regionalna kancelarija Novi Sad
Danila Kiša 3
Napomena Obuka je vrednovana sa 5 bodova za polaznike i 10 bodova za predavača koji je član Komore i uvršćena je u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.

Visina kotizacije za prisustvo na obuci iznosi 200 dinara, po polazniku, sa uračunatim PDV-om. Ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Poziv na broj: 6881 i broj licence; model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja obuke.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 70 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođenje objedinjene procedure - video prenos
1. Aleksandra Bajilo, 300K49511
2. Danijel Adamović, 300E15506
3. Vesna Florić, 300H09609
4. Milan Punoš, 300B27505
5. Aleksandar Starčević, 330B30105
6. Ivica Rijavec, 314F01107
7. Aleksandra Atanacković, 312254903
8. Eleonora Apro, 300146603
9. Ivan Tripković, 315H30309
10. Marija Ostojić, 300E28707
11. Boris Raković, 315F83408
12. Milovan Grubješić, 314H65609
13. Njegoš Beljkaš, 370F37507
14. Dejan Babić, 310M79013
15. Nataša Krivokapić, 310335903
16. Kristina Nedeljkov, 411987306
17. Aleksandar Stefanović, 333H48609
18. Andrija Rašeta, 310M70713
19. Jelena Filipović, 300411703
20. Branislava Ćopić, 311C60905
21. Mića Ćopić, 310365903
22. Milko Bošnjačić, 372N81515
23. Marko Jovanović, 400G31111
24. Nada Ćosić, 311C45405
25. Jan Fodor, 411890005
26. Slaviša Negovanović, 410F67511
27. Dejan Stanojev, 353J27410
28. Miloš Čenejac, 310E23507
29. Nenad Pešić, 381009812
30. Radisav Lukić, 450359003
31. Radomir Stupar, 311E85507
32. Petar Ignjatić, 310O23715
33. Radojka Bakmaz, 350585103
34. Mladen Žarković, 350347503
35. Slavica Svilarković, 310E85907
36. Jelena Arađanin, 370H73909
37. Siniša Berar, 370L11112
38. Slobodan Negovanović, 314743604
39. Dušan Trivanović, 370M35313
40. Zoran Knežević, 381011412
41. Miroslav Milutinović, 310363103
42. Smilja Sekulić, 311095703
43. Radmila Marković Vavrin, 300M47313
44. Radenka Šipovac, 410685504
45. Vladimir Benka, 311062703
46. Tatjana Krak, 300082403
47. Branislav Vlaisavljević, 313113903
48. Goran Orlović, 371448203
49. Jarmila Šaršanski, 311421103
50. Tatjana Raičević, 311H76709
51. Mile Nenadović, 312279903
52. Milena Maksimović, 411970906
53. Borivoje Vakanjac, 410124003
54. Ana Grabež, 300I71010
55. Gabor Kasa, 310K67011
56. Zoran Đenadija, 410E30209
57. Đorđe Popović, 314L52812
58. Đorđe Delić, 310337803
59. Tihomir Marković, 330519703
60. Gordana Popović, 300C71806
61. Jasmina Rogić, 300K30511
62. Božica Todorović, 415008503
63. Mirjana Brnjašević, 353M87813
64. Vladimir Vugrinčić, 310244703
65. Vesna Sremac, 311421403
66. Gordana Kovačević, 353471703
67. Nenad Aleksić, 314E08506
68. Nikola Maletić, 412F33210
69. Milana Kerac, 311065903
02. jul 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (12)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija
Forum

twitter facebook /

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

iksmobnet

Pretraga sajta


hram