Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođ...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6880
Naziv Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođenje objedinjene procedure - video prenos
Predavači Darinka Đuran, dipl. pravnik, pomoćnika ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture
Dragana Čukić, dipl. građ. inž.
Đorđe Vukotić, dipl. pravnik.
Program 09:00 - 09:10 Pozdravno obraćanje predstavnika organizatora
09:10 - 10:00 Pregled pravnih akata (Uredba o LU, PTD, PEOP) uz upućivanje na veb sajt: www.gradjevinskelozvole.rs (prezentacija)
10:00 - 10:45 Sadržina tehničke dokumentacije koja se podnosi kroz CIS (prezentacija)
10:45 - 11:00 Pitanja i odgovori
11:00 - 11:15 Pauza
11:15 - 11:30 Opšti funkcionalni elementi centralnog informacionog sistema (CIS) (prezentacija)
11:30 - 12:00 Forma dokumentacije koja se podnosi kroz CIS i digitalno potpisivanje (prezentacija)
12:00 - 13:30 Podnošenje zahteva - lokacijski uslovi i usaglašeni zahtev (podnošenje kroz sistem)
13:30 - 14:00 Pauza
14:00 - 16:00 Podnošenje zahteva - građevinska dozvola, prijava radova, prijava temelja, upotrebna dozvola (podnošenje kroz sistem)
16:00 - 17:00 Pitanja i odgovori
Termin održavanja Utorak, 17. maj 2016. godine
sa početkom u 09,00 časova
Mesto održavanja Regionalna kancelarija Subotica
Korzo 1
Napomena Obuka je vrednovana sa 5 bodova za polaznike i 10 bodova za predavača koji je član Komore i uvršćena je u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.

Visina kotizacije za prisustvo na obuci iznosi 200 dinara, po polazniku, sa uračunatim PDV-om. Ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Poziv na broj: 6880 i broj licence; model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja obuke.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 50 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Obuka za korišćenje sistema za elektronsko sprovođenje objedinjene procedure - video prenos
1. Desanka Pavlović, 300054403
2. Davor Andrašić, 330C05305
3. Kata Abraham, 314A71304
4. Dejan Aleksić, 370B59405
5. Mirko Francišković, 310C07405
6. Adel Grbić Ludaši, 300H53109
7. Bojan Kostić, 315F97508
8. Miloš Atić, 310O20915
9. Marta Ostrogonac, 300033703
10. Ivan Prčić, 410078603
11. Marko Tikvicki, 350071203
12. Karolj Pioker, 300195203
13. Jelena Tikvicki Konjikušić, 350K09011
14. Vladimir Duletić, 314372303
15. Aleksandar Savić, 450H69413
16. Jelena Pejak, 300L31112
17. Zdravko Lalić, 350128003
18. Zoltan Licenberger, 350098803
19. Đorđe Kovačević, 310B85405
20. Karolj Erdeg, 850082507
21. Livija Ratman-Babić, 350B80605
22. Predrag Dinić, 310386303
23. Brankica Opsenica, 310D41306
24. Sandra Sekulić, 370M72213
25. Laza Vukobrat, 315141203
26. Jovan Udicki, 330022503
27. Dušan Kesić, 311483803
28. Sanela Prćić, 414F98011
29. Miroslav Zlatanović, 350613603
30. Čila Guljaš, 310L09412
31. Marta Varkonji Molnar, 812014606
32. Janoš Raduka, 350101403
33. Milan Radin, 310810504
34. Vidoje Vukorep, 350039303
35. Kristina Ćulibrk Medić, 300K58911
36. Srđan Kovačević, 353F04207
37. Ljubiša Narančić, 310241103
38. Robert Đember, 310336903
39. Zoran Srđenović, 310L26112
40. Milinko Mašić, 311371003
41. Aleksandar Merei, 330229403
42. Vedran Marković, 310N85515
43. Jovo Zelić, 381011912
44. Anastazija Roka, 314805404
45. Željko Ratković, 350C81806
46. Miroslav Cvijić, 330E11806
47. Danica Medvedev, 300354703
48. Adrian Pašćik, 310F98408
49. Nenad Simić, 310F97908
50. Nikola Koh, 310537503


51. Dražen Balažević, 310810304
52. Nenad Mudrinić, 311O61116
53. Haris Mujagić, 310N17014
26. oktobar 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (20)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

twitter facebook /

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

iksmobnet

Pretraga sajta


hram