Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Izazovi objedinjene procedure
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6792
Naziv Izazovi objedinjene procedure
Ciljne grupe Članovi Komore svih struka
Organizator Inženjerska komora Srbije - Regionalni centar Čačak, regionalni odbori svih podsekcija
Predavači Nada Krasić, dipl.pr.planer
Program 1.Uvod;

2.Primena objedinjene procedure do 31.12.2015.god. kao prva faza zakonskog rešenja;

3.Elektronsko izdavanje dozvola, kao druga faza procesa objedinjene procedure;

4.Značaj početka primene objedinjene procedure, iskustva u praksi i problemi;

5.Diskusija
Termin održavanja Sreda, 23. mart 2016. godine,
početak: 13:00 časova
Mesto održavanja Čačak, Krenov prolaz bb,
Zelena sala Elektrodistribucije Čačak (V sprat)
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje članova Komore sa primenom objedinjene procedure u skladu sa Zakonom o planiranju i izgradnji; Razmena iskustava
Poboljšanje efikasnosti primene objedinjene procedure u elektronskom obliku
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prisutne učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu. 

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 70 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Izazovi objedinjene procedure
1. Ivan Jelić, 330C93906
2. Mirjana Radojičić, 330F57807
3. Darko Rašković, 350N28714
4. Slobodan Mojsilović, 330900504
5. Miloš Pantelić, 300L32312
6. Aleksandar Ivanović, 350265803
7. Izudin Mešić, 310740604
8. Cmilja Jaćimović, 371448903
9. Vladimir Vidojević, 411H67313
10. Vladimir Lukić, 450C08607
11. Miroslav Tripković, 353621603
12. Katarina Stefanović, 300199303
13. Brankica Šutić, 300L30712
14. Dragana Zečević, 300198203
15. Radovan Milovanović, 330900704
16. Sibin Slavković, 310893904
17. Duško Stojanović, 830148410
18. Glišo Topalović, 330G90808
19. Sonja Jevtović, 330647204
20. Svetlana Saveljić, 353O01915
21. Svetlana Avramović, 330981004
22. Vladimir Kandić, 330F31407
23. Goran Avramović, 315G92908
24. Radivoje Blagojević, 350967504
25. Zoran Bogdanović, 314E60107
26. Tatjana Bogdanović, 314253603
27. Zvonko Mitrović, 300123103
28. Mladen Saveljić, 353N33114
29. Zoran Vidojević, 330D73806
30. Dušan Nikolić, 310044503
31. Nenad Đuričić, 350491503
32. Goran Pavlović, 330B70705
33. Miodrag Stojković, 450057103
34. Snežana Ristović, 300275003
35. Jelena Škipić, 300G88608
36. Aleksandar Stefanović, 353O06115
37. Milenko Raković, 315L91313
38. Jovanka Ćirković, 314551703
39. Elmedin Biberović, 353F23207
40. Miroslav Stamenković, 353N48014
41. Danka Jovanović, 300729604
42. Nenad Ocokoljić, 430874605
43. Snežana Smiljanić, 310E59007
44. Nikola Radovanović, 300J04510
45. Vera Matović, 410503404
46. Tihomir Radovanović, 410159403
47. Svetlana Bogdanović, 350382203
48. Dragana Grujić, 300191703
49. Milka Marušić, 300236003
50. Slobodan Milošević, 353M20813
51. Tatjana Simonović, 300201603
52. Ljiljana Šubara, 300191503
53. Zorica Čolović-Subotić, 300234603
54. Nataša Strugarević, 100014610
55. Dijana Vujović, 350G27808
56. Darko Popović, 353B66405
57. Gordana Jovanović, 311895204
58. Mirjana Lazović, 313525803
59. Ljudmila Pirković, 313665104
60. Milovan Marić, 330B38705
61. Dragan Radović, 353F09107
62. Svetlana Jovićević, 300A05304
63. Aleksandar Adžemović, 812143410
64. Mileta Pantelić, 800021906
65. Vera Jakovljević, 310N55014
66. Slobodan Radivojević, 314B71405
67. Nenad Vidaković, 330F31307
68. Dragana Knežević, 300044703
69. Srđan Korać, 430A17706
70. Blagoje Stojković, 350381003


71. Zoran Janković, 350E00906
72. Bratislav Smiljanić, 411F12110
73. Vera Ćirić, 300033503
74. Nebojša Lukić, 330E07206
75. Milojko Kaloserović, 850185814
76. Tijosav Tarabić, 450054303
77. Milovan Glišić, 350N43714
78. Dragoslav Ostojić, 450027303
79. Stojan Vasović, 350378403
80. Dejan Miloradović, 350O07415
81. Ljubomir Vučićević, 450474304
82. Milosav Miloradović, 350N43814
83. Dragan Janković, 350O07515
84. Danka Đurković, 300512703
17. oktobar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta