Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > GIS sistemi za održavanje, evidenciju i analizu el...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6746
Naziv GIS sistemi za održavanje, evidenciju i analizu elektrodistributivnih mreža
Ciljne grupe Predavanje je namenjeno licenciranim inženjerima elektrotehničke struke (350, 351, 352, 353, 381, 450, 451, 453, 850, 853, 750, 753)
Predavači Mr Biljana Beljaković, dipl.inž.inf.
Program - Potrebe za postojanjem GIS-a u ED preduzećima
- Osnovne funkcije informacionog sistema GinisED
- Postupak prikupljanja podataka na terenu
- Unos i ažuriranje podataka kroz aplikativni softver
- Povezanost sa drugim informacionim sistemima
- Procedura za sprovođenje izmena
- Problemi iz prakse
- Korisnici podataka i stepen obrađenosti
Termin održavanja Sreda, 24. februar 2016. godine
početak: 13:00 časova
Mesto održavanja Kragujevac, Dr Zorana Đinđića 10/V
Svečana sala Regionalne privredne komore Kragujevac
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje auditorijuma sa prednostima korišćenja GIS-a u raznim oblastima funkcionisanja elektrodistributivnog preduzeća (planiranje, analiza, upravljanje, kontrola MM)
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016.godinu.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 60 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
GIS sistemi za održavanje, evidenciju i analizu elektrodistributivnih mreža
1. Sanja Banković, 353O22015
2. Goran Dimitrijević, 850073307
3. Ivan Mihajlović, 350E00506
4. Perica Rakovac, 453E05909
5. Elmedin Biberović, 353F23207
6. Borislav Stričić, 353N02314
7. Olivera Stevanović, 353E13706
8. Saša Todocijević, 450018903
9. Miroslav Vračarić, 353J84511
10. Srboljub Ćurčić, 353D09406
11. Zoran Jevtić, 450I29414
12. Vera Vasković, 350969404
13. Ivan Savčić, 350261303
14. Milan Ostojić, 353O43315
15. Dejan Novaković, 353F16707
16. Nataša Novaković, 353F16807
17. Desimir Nedeljković, 350650104
18. Dragan Milidragović, 350556103
19. Živojin Kačarević, 353D09506
20. Miroslav Domanović, 451I76714
21. Biljana Janković, 350266603
22. Nenad Janković, 350261603
23. Nataša Nikolić, 350E76107
24. Marko Ristić, 353I53210
25. Goran Savić, 350184303
26. Boban Petrović, 381062513
27. Ivana Vukašinović, 350N46714
28. Dragan Đerković, 350377803
29. Dejan Kuč, 350L55812
30. Mile Šiljak, 381146215
31. Nikola Timotijević, 350F93208
32. Vojislav Mihajlović, 350M42913
33. Miomir Spasić, 352I00909
34. Milojko Kaloserović, 850185814
35. Dragan Mačužić, 350378003
36. Milovan Glišić, 350N43714
37. Slavica Todorović, 350261803
38. Dejan Petrović, 350C50305
39. Dejan Tomić, 350K29011
40. Miodrag Stojković, 450057103
41. Željko Živčević, 350378603
42. Vlado Čuturilo, 350181803
43. Jovan Ničić, 453886305
44. Goran Nikolić, 350344003
45. Nikola Milosavljević, 350N86215
46. Miodrag Ristić, 350262003
47. Aleksandar Đorđević, 350654304
48. Ninoslav Ružić, 350F04307
49. Gordana Vračarić, 350076103
50. Aleksandar Cvetković, 353873404
51. Dejan Vasić, 350342903
52. Marko Marković, 352L35212
53. Rajko Veličanin, 352E76607
54. Miroljub Petrović, 350A82304
55. Stajko Pešić, 350C21105
56. Dobrica Milošević, 350181603
57. Ljubinko Pešović, 350G09208
58. Zoran Petković, 450028503
59. Marko Vujičić, 350N81715
60. Zoran Radonjić, 350A36204


61. Snežana Petrović, 350491603
06. jul 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (11)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija
Forum

twitter facebook /

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

iksmobnet

Pretraga sajta


hram