Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Multimedija javnih prostora i objekata (trgovi, st...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6653
Naziv Multimedija javnih prostora i objekata (trgovi, stadioni, arene, sale)
Ciljne grupe Elektrotehnička struka; 350,351,352,353,450,451,453,850 arhitektonska struka;300,301,302,400,401,800, građevinska struka; 311,312,313,314,315,316,317,318, 410,411,412,413, 415,418,800,812
Organizator Regionalni odbori podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike Matične sekcije projektanata i Matične sekcije izvođača radova Regionalnog centra Novi Sad
Predavači Sava Mladenović, dipl.inž.el.
Program - Uvodni deo: upoznavanje sa sistemima ozvučenja i multimedije, raznolikost sistema)

- Pregled tehnologija koje se primenjuju u AB sistemima (sa težištem na nove tehnologije i svetske trendove, novi standardi i protokoli)

- Projektovanje (projektni zadataka, ostala infrastruktura na objektu, usaglašavanje struka – arhitektura/instalacije)

- Primeri izvedenih objekata (detaljan prikaz uz analizu)

- Preporuke (projektovanje i izvođenje radova)
Termin održavanja Četvrtak, 19. novembar 2015. godine
početak: 13:00 časova
Mesto održavanja Inženjerska komora Srbije
Regionalni centar Novi Sad
Danila Kiša br.3, Novi Sad
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje članova komore sa najnovijim principima planiranja, projektovanja i izgradnje multimedijskih sistema (videoprojekcioni sistemi i ozvučenje) javnih prostora i objekata kao što su sale, amfiteatri, hoteli, arene, stadioni, trgovi) kroz niz primera praktično izvedenih objekata.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015.godinu. 

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 70 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Multimedija javnih prostora i objekata (trgovi, stadioni, arene, sale)
1. Slavko Kokić, 411898205
2. Said Talić, 300532803
3. Zoltan Kovačić, 411199403
4. Slobodan Gaćeša, 410I04813
5. Boško Mojašević, 410601904
6. Ivan Stojanović, 300I18409
7. Veljko Drobnjaković, 410G18911
8. Boško Vorkapić, 450909305
9. Milanka Lakušić, 411H42813
10. Mira Janjić, 410035903
11. Janoš Paža, 314208703
12. Đorđe Zdjelar, 450615104
13. Aleksadar Brko, 353D60306
14. Biljana Raković, 353M87713
15. Marija Ostojić, 300E28707
16. Radoslav Brkić, 353B90405
17. Zoran Hajdu, 453856005
18. Marijan Dizdar, 411J42915
19. Vladan Stamenković, 450055803
20. Slađana Milijašević, 353E72707
21. Boško Čolović, 353D60506
22. Ivana Pantelić, 353F17607
23. Dragan Evetović, 353A43304
24. Aleksandra Bursać, 353D60206
25. Dejan Mavrović, 350N29814
26. Branislava Ćopić, 311C60905
27. Gordana Perišić, 353654104
28. Mića Ćopić, 310365903
29. Dragan Šević, 353940304
30. Miodrag Grujić, 300I09609
31. Aleksandra Živković, 300882104
32. Radenko Kosanić, 312422003
33. Damir Varga, 453J30815
34. Aleksandar Kruščić, 353O17015
35. Marija Mitrović, 410I59714
36. Zoran Vukašin, 350H99909
37. Jelena Maksić, 411H58113
38. Slavica Sorak, 353445203
39. Pavle Panić, 300L84112
40. Zorica Javor, 415D79509
41. Jadranka Bugarski Vujović, 300J91611
42. Siniša Ninčić, 311K32811
43. Tijana Dujić, 350D55206
44. Dragan Radeka, 352651604
45. Radul Zečević, 311J90011
46. Tanja Nikolić, 353F92908
47. Jelena Kordić, 300C14005
48. Saša Mandić, 350D08306
49. Mira Ajder, 353K64511
50. Dragana Betos, 300J28910
51. Tamara Radivojević, 353K77411
52. Dejan Oliverić, 350A93205
53. Dejana Pavlović, 353K64011
54. Đorđe Bajilo, 300E71007
55. Dušan Rakić, 353D38806
56. Vesna Zlatković, 350C50405
57. Desanka Stevanović, 311M93813
58. Jasmina Popović, 351040503
59. Radovan Padejski, 353K64411
60. Dušan Živanac, 353B79405
61. Milka Basta, 310L75812
62. Saša Rkman, 353588803
63. Đorđe Stanarević, 353K17711
64. Nikola Titelac, 353L35812
65. Slaviša Livrinić, 300693104
66. Miljan Dubovac, 453I44714
67. Bosa Škondrić, 415B65807
68. Zoran Zdravković, 453A64506
69. Lazar Manojlović, 410I35614
70. Nadomir Radović, 352K24211


71. Gabor Levai, 353587603
72. Živanka Tankosić, 315H81809
73. Jelena Miklušev, 300M30213
74. Momčilo Jakšić, 410E93010
75. Miloš Savić, 410F17710
76. Saša Ćupurdija, 352F34307
77. Mirjana Pejaković, 410317503
78. Milan Punoš, 300B27505
79. Nikola Vasić, 450414003
80. Ana Grabež, 300I71010
81. Slobodan Kolarov, 353E77107
82. Rajko Trebovac, 350969504
83. Rade Sinđelić, 411I59814
84. Branka Pavlić, 311462303
85. Miodrag Jandrić, 300035303
20. septembar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta