Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > „Tehnike izrade grafičkih priloga urbanistič...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6620
Naziv „Tehnike izrade grafičkih priloga urbanističkih i prostornih planova – kompatibilnih za potrebe GIS-a“
Ciljne grupe Predavanje je namenjeno licenciranim inženjerima sa brojevima licenci: 100,200,201,202,203 i 300
Predavači Jožef Čipa, dipl.inž.arh.
Program Predavanje sadrži predstavljanje postupaka koji omogućuju da prilikom izrade planova istovremeno obrade i uslovi koji su neophodni ako se želi plan prezentovati u okviru GIS-a
Termin održavanja Petak, 23. oktobar 2015. godine
početak: 12:00 časova
Mesto održavanja Beograd, Bulevar vojvode Mišića 37/II
Cilj i očekivani rezultati Da se racionalizuje postupak izrade grafičkih priloga planova uz istovremeno prilagođavanje novim mogućnostima – korišćenja u GIS-u
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 7 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015. godinu.

Visina kotizacije za prisustvo na predavanju iznosi 300,00 dinara, po osobi, sa uračunatim PDV-om i uplaćuje se na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 120 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
„Tehnike izrade grafičkih priloga urbanističkih i prostornih planova – kompatibilnih za potrebe GIS-a“
1. Petar Stanković, 350H35509
2. Slađana Gajić, 203120810
3. Dubravka Pavlović, 201066204
4. Marina Tovladijac, 200091506
5. Ivan Radulović, 200096407
6. Marija Marković, 300M65913
7. Svjetlana Medić, 300119203
8. Ivana Nikolić, 300L42112
9. Biljana Ivanišević, 200149615
10. Milena Zindović, 300M84913
11. Maja Dišić, 300329303
12. Natalija Bojović, 300407703
13. Aleksandra Savatić, 200093606
14. Lidija Blažić, 300D56606
15. Mirjana Sekulić, 201073304
16. Aleksandra Popović, 400D48409
17. Nikola Rudić, 300I18709
18. Rajka Milanković, 201107108
19. Gordana Pavlović, 300I08909
20. Nataša Aćimović-Knežević, 200111409
21. Predrag Janićijević, 100019111
22. Tamara Tošić, 200107208
23. Marela Jakovljević, 300M39413
24. Ruža Penezić, 200050103
25. Ljiljana Redžić, 300350103
26. Vera Šeović, 200024003
27. Predrag Dimitrijević, 201019203
28. Jelena Stojkov, 200004103
29. Ivana Ilić, 300N25914
30. Sanja Marković, 200121610
31. Biljana Ćosović, 200083505
32. Snežana Pavlović, 100002903
33. Dijana Radošević, 203036503
34. Jadranka Borovčanin, 203036803
35. Gordana Ilić, 201073704
36. Srđan Popović, 370J12410
37. Jelena Svilar, 300I47810
38. Nenad Urošević, 300L32112
39. Tatjana Simonović, 200090906
40. Ljiljana Šubara, 200001003
41. Nataša Strugarević, 100014610
42. Zorica Čolović-Subotić, 200001103
43. Biljana Vasiljević, 300172503
44. Valentina Janković, 200066704
45. Olgica Bakić, 100013909
46. Snežana Jovanović, 203101707
47. Ivana Marković, 202043103
48. Mirjana Pantić, 202146414
49. Jelena Mitić, 200128711
50. LJubica Petrović-Dražić, 300273503
51. Tihomir Dražić, 300201703
52. Jelena Jovanović, 373L53512
53. Milica Lambrin, 300N52814
54. Vesna Lovrić, 300164303
55. Radmila Prica, 300053803
56. Aleksandar Arambašić, 300I40710
57. Dobrila Topalović, 300352503
58. Nebojša Kostić, 202143014
59. Jelena Jovanović, 300E05806
60. Nebojša Jovanović, 300532403
61. Maša Minjević, 300404503
62. Marija Grubor, 100025314
63. Ljiljana Tubić, 373C51405
64. Marija Marković, 100017211
65. Jasmina Arežina, 100007004
66. Milan Mihelić, 100022413
67. Ana Vulević, 100017111
68. Marijana Radovanović, 200124510
69. Vesna Veličković, 300173003
70. Snežana Dimitrijević, 202019803
71. Dijana Kordić, 300914304
72. Ivana Šutić, 300J52810
73. Vojislav Kujundžić, 300014803
74. Gorica Todorović, 300B97305
75. Ivana Đurić Bilić, 300E27107
06. jul 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (11)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija
Forum

twitter facebook /

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

iksmobnet

Pretraga sajta


hram