Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Urbanistički pristup industrijskom nasleđu i drugi...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6614
Naziv Urbanistički pristup industrijskom nasleđu i drugim kulturno-istorijskim celinama
Ciljne grupe Članovi Komore, nosioci licenci 100, 200, 201, 202 i 203
Organizator Udruženje urbanista Srbije - Vojvođansko udruženje urbanista, Grada Pančeva i JP "Direkcija za izgradnju i uređenje Pančeva" Pančevo i pokrovitelj Inženjerska komora Srbije - Matične sekcije urbanista
Program 10:30 - 11:00 - Prijаvljivаnje učesnikа

11:00 - 11:30 - Uvodnа reč i pozdrаvni govori

11:30 - 13:30 - I BLOK – Prezentаcijа rаdovа i diskusijа

13:30 - 14:30 - Posluženje u holu

14.30 - 16:30 – Izlet

16:30 - 18:00 - II BLOK – prezentаcijа rаdovа i diskusijа

18:00 – 19:00 - Skupštinskа sednicа Udruženjа urbаnistа Srbije - Vojvođаnskog udruženjа urbаnistа
Termin održavanja Petak, 16. oktobar 2015. godine,
početak: 10:30 časova
Mesto održavanja Zgrada Gradske uprave grada Pančeva
Cilj i očekivani rezultati Urbanisti, arhitekti i stručnjaci iz oblasti zaštite graditeljskog nasleđa kroz prezentaciju i izlaganje radane teme skupa daju svoj stručni i profesionalni doprinos skupu, deleći i razmenjujući sa učesnicima skupa rezultate svojih istraživanja, razmatranja, zaključke i iskustva kroz naučno-istraživački rad, planerske aktivnosti i praksu. U okviru teme ovogodišnjeg skupa "Urbani razvoj i obnova“, u dva bloka predstavljeno je ukupno 10 radova, kroz koje su kolege, stručnjaci, prezentovali svoj profesionalni rad i istraživanja u određenim oblastima u domenu teme, sa svim specifičnostima, saznanjima, dilemama i predlozima modela za njihovo prevazilaženje i primenu u urbanističkoj praksi, a koja su svojom aktuelnočću, inspirativnošću i širinom stručnih pogleda svakako doprineli unapređenju i usavršavanju stručnog znanja učesnika skupa.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 7 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015.godinu. 

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 40 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Urbanistički pristup industrijskom nasleđu i drugim kulturno-istorijskim celinama
1. Dragan Dobrosavljević, 200060904
2. Lela Nikolić, 300I34310
3. Gordana Ilić, 201073704
4. Marina Tovladijac, 200091506
5. Milijana Petković Kostić, 201098907
6. Milena Stanojević, 200123210
7. Jorgovanka Golubović, 352188803
8. Vladica Aćimović, 300777404
9. Sandra Kojić, 201118109
10. Boris Milić, 350G45208
11. Vladimir Dragičević, 200121710
12. Miroslav Bajac, 200023303
13. Ljudmila Jamušakov, 200014103
14. Milana Vujičić, 300H83309
15. Radoslav Karanović, 200122310
16. Vera Šeović, 200024003
17. Ivan Stojanović, 200132212
18. Andrija Dončev, 200151615
19. Dragana Paović, 203141313
20. Snežana Stanković, 200081005
21. Danka Đurković, 200116809
22. Ružica Stanojević, 200037803
23. Marija Mišović, 201125811
24. Danica Kučinar, 300333203
25. Gordana Nedeljković, 200002703
26. Lidija Bogićević, 200079104
27. Danica Deljanin, 200089206
28. Miroslav Petrović, 200069004
29. Nenad Urošević, 200099607
30. Miroljub Đorđević, 100007204
31. Jelena Lazić, 100010707
32. Saša Radojević, 200109408
33. Zoran Kordić, 202111909
34. Jasna Lovrić, 200021203
35. Jelena Ignjatić, 200149915
36. Dragana Dunčić, 201021403
37. Olivera Senković, 200026303
38. Radomir Ovuka, 200074104
39. Dalibor Jurica, 372N32614
40. Jelena Pantelić, 300N26414


41. Jasmina Popović-Rusimović, 300960404
42. Gvozden Simić, 300K74211
43. Dušanka Antonijev-Stajić, 200038203
44. Jelena Đekić, 200150615
45. Radmilo Ćurčić, 200052503
46. Nebojša Radić, 300460603
47. Vesna Tanović, 300720304
48. Nikola Lečić, 200135212
49. Nebojša Kostić, 202143014
21. jul 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta