Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Tansformacija grada
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6509
Naziv Tansformacija grada
Ciljne grupe Članovi Komore arhitektonske struke
Predavači Engelbert Litke Daldrup, arhitekta
Program 14:00 - 14:10 Kratko upoznavanje sa autorskim opusom predavača

14:10 - 15:00 Predavanje
Termin održavanja Petak 22.05.2015. godine,
početak: 14:00 sati
Mesto održavanja Dvorana Kulturnog centra Beograda,
Kolarčeva 6,
Beograd
Cilj i očekivani rezultati Publika će se upoznati sa stavom predavača o poboljšanju svih procesa koji se paralelno dešavaju u menadžmentu grada.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015.godinu.

 
Spisak prijavljenih učesnika:
Tansformacija grada
1. Ivana Lizdek, 300K18111
2. Dušan Lečić, 300I70210
3. Bojana Marković, 300N96515
4. Boris Ševo, 300N13514
5. Dijana Džalto Urošević, 300B88805
6. Branka Perović, 300C28805
7. Dragana Šamara, 300I34510
8. Goran Ivanović, 300512803
9. Vladislav Lalicki, 300695704
10. Samira Grubnić, 300239703
11. Boris Vasović, 300K74511
12. Ana Jorgačević, 300L46812
13. Vedran Latinčić, 300L64712
14. Zorica Marjanović Dejanović, 300G52708
15. Božidar Manić, 300G80708
16. Ana Niković, 300K78511
17. Predrag Medenica, 300352603
18. Ivo Pavlović, 311868504
19. Dimitar Ikonomov, 300006603
20. Marina Irić, 300722104
21. Jelena Marković, 300530303
22. Nikola Rudić, 300I18709
23. Slađana Srebro, 300579003
24. Milena Đuknić, 300K48511
25. Milica Nešić, 300I95410
26. Dalibor Pantić, 300J29110
27. Dubravka Marić, 300A85705
28. Dragana Mecanov, 401H23512
29. Slavoljub Račić, 300531903
30. Dušica Jević, 300668504
31. Dragana Stojanović, 300G52108
32. Ivana Parte, 300C89206
33. Zoran Balaban, 300020403
34. Dejan Vasović, 301393003
35. Vojislava Vasović, 301393103
36. Vladan Drndarević, 300K88712
37. Dragan Veljković, 300N63314
38. Dragana Krneta, 300237003
39. Svetislav Janać, 300I90810
40. Irena Žunić, 300409803
41. Snežana Stanković, 200081005
42. Valentina Vučković Kiš, 300580203
43. Srđan Zorić, 300F85508
44. Duška Mrvoš, 300354903
45. Slavica Likić, 200119009
46. Nataša Mitreski, 200080905
47. Ana Miladinović, 300H08109
48. Ivan Urban, 300M64813
49. Pavić Jaćimović, 300F66707
50. Bojana Živković, 300D90006
51. Maja Kapor Pavlović, 300116003
09. jul 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (14)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija
Forum

twitter facebook /

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

iksmobnet

Pretraga sajta


hram