Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Tribina "Ugrožena baština"
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6484
Naziv Tribina "Ugrožena baština"
Ciljne grupe Članovi Komore arhitektonske struke
Rukovodilac dr Marko Nikolić, diplomirani inženjer arhitekture
Predavači Aleksandra Šević, dipl. inž. arh.,
Aleksandra Dabižić, diplomirani istoričar umetnosti,
dr Marta Vukotić Lazar, dipl. inž. ist.um. i
Ivan Rašković, dipl. inž. arh.
Program 19:00 - 19:20 Kratko upoznavanje sa autorskim opusom moderatora i učesnika

19:20 - 20:30 Razgovor o stanju moderne arhitekture u Beogradu sa stanovišta zaštite, kao i ispitivanju mogućnosti za prevazilaženje izuzetno lošeg stanja

20:30 - 21:00 Razgovor sa publikom
Termin održavanja Utorak, 12.05.2015. godine
početak: 19:00 časova
Mesto održavanja Beograd, Kulturni centar Beograda, Galerija Artget, Trg republike 5/I
Cilj i očekivani rezultati Ciljevi tribine treba da doprinesu definisanju nedostataka u našoj zakonskoj regulativi i ukazivanju na mogućnosti prevazilaženja ovakvog stanja, zatim na utvrđivanje prednosti i mana dosadašnjih pristupa očuvanju baštine moderne arhitekture Beograda, kao i na prepoznavanje elemenata i pristupa koje treba unaprediti u budućem odnosu prema zaštiti i obnovi ove vrste nasleđa u skladu sa principima i metodologijom savremene zaštite u svetu.
Napomena Tribina je vrednovana sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015.godinu.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 80 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Tribina "Ugrožena baština"
1. Mirjana Samardžija, 300080103
2. Ivana Arsenijević, 300N78514
3. Risto Terzić, 300L47012
4. Ana Petrović, 300N68714
5. Bratislav Petrović, 300671004
6. Nebojša Gavrilović, 300457503
7. Goran Velović, 300H93709
8. Milana Vandić, 300M01313
9. Vladimir Ilić, 300M90613
10. Anđelka Miloradović, 300M01213
11. Predrag Jošić, 300810804
12. Marina Tovladijac, 300671204
13. Irena Kulezić, 300K27911
14. Milena Stevanović-Šaljić, 300056103
15. Miloš Đeković, 300F12507
16. Dragutin Kulezić, 300H52009
17. Dragana Lazarovski, 300M54413
18. Mirjana Simonović, 300I40810
19. Evica Dimitrijević Rajšić, 301461304
20. Slavica Milošević, 300B92705
21. Dragan Mihailović, 300N26314
22. Jovan Vučević, 300H11609
23. Vladan Vučićević, 300E26507
24. Aleksandar Stefanov, 300K01611
25. Snežana Lukić-Zečević, 300274203
26. Jelena Mihailović, 300E66207
27. Jelena Pavlović, 300G97108
28. Ivana Lizdek, 300K18111
29. Tamara Tasić, 300B51005
30. Vesna Veličković, 300173003
31. Tatjana Đorđević, 300238503
32. Ana Milićević, 400A51306
33. Svetlana Karanović, 300120003
34. Dijana Džalto Urošević, 200127311
35. Tatjana Popović, 300G05508
36. Ana Jorgačević, 300L46812
37. Dejana Jovanović, 300G25308
38. Dubravka Marić, 300A85705
39. Nikola Rudić, 300I18709
40. Jasmina Pavlović, 300996904
41. Bojana Marković, 300N96515
42. Andreja Ličanin, 300N87415
43. Ivan Zulević, 300667004
44. Ana Radinović, 300N69414
45. Bojan Graovac, 300G51808
46. Marija Dubljević, 300167703
47. Snežana Kecman, 300530503
48. Sandra Vujović-Aleksić, 300D44206
49. Zagorka Petrović-Zlatanović, 300152203
50. Gordana Pavlović, 300I08909
51. Radmila Spajić, 300595603
52. Božidar Manić, 300G80708
53. Pavle Jovanović, 300L21212
54. Vladimir Radosavljević, 300L21312
55. Biljana Ćosović, 300804404
56. Gorica Vujačić, 300257003
57. Ljiljana Anđelković-Tot, 300152303
58. Maja Pavlović, 300I24809
59. Marija Nedić, 300G51908
60. Jelena Jana Komnenić, 300D71006
61. Zorica Jovanović, 300786204
62. Dea Lukić, 300840904
63. Nataša Ilić, 300409503
64. Milena Lazarević, 300408103
65. Zdravko Žugaj, 200009403
66. Lela Nikolić, 300I34310
67. Velimir Lazarević, 300407603
68. Jelena Mitić, 300332203
69. Vladan Veličković, 300K47811
70. Dragana Đolović, 300J91511
71. Jelena Jaćimović, 300G25108
72. Katarina Popović, 300I68710
73. Zoran Balaban, 300020403
74. Nikola Lalević, 300C82606
26. novembar 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (20)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

twitter facebook /

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

miab

iksmobnet

Pretraga sajta


hram