Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Tribina "Ugrožena baština"
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6484
Naziv Tribina "Ugrožena baština"
Ciljne grupe Članovi Komore arhitektonske struke
Rukovodilac dr Marko Nikolić, diplomirani inženjer arhitekture
Predavači Aleksandra Šević, dipl. inž. arh.,
Aleksandra Dabižić, diplomirani istoričar umetnosti,
dr Marta Vukotić Lazar, dipl. inž. ist.um. i
Ivan Rašković, dipl. inž. arh.
Program 19:00 - 19:20 Kratko upoznavanje sa autorskim opusom moderatora i učesnika

19:20 - 20:30 Razgovor o stanju moderne arhitekture u Beogradu sa stanovišta zaštite, kao i ispitivanju mogućnosti za prevazilaženje izuzetno lošeg stanja

20:30 - 21:00 Razgovor sa publikom
Termin održavanja Utorak, 12.05.2015. godine
početak: 19:00 časova
Mesto održavanja Beograd, Kulturni centar Beograda, Galerija Artget, Trg republike 5/I
Cilj i očekivani rezultati Ciljevi tribine treba da doprinesu definisanju nedostataka u našoj zakonskoj regulativi i ukazivanju na mogućnosti prevazilaženja ovakvog stanja, zatim na utvrđivanje prednosti i mana dosadašnjih pristupa očuvanju baštine moderne arhitekture Beograda, kao i na prepoznavanje elemenata i pristupa koje treba unaprediti u budućem odnosu prema zaštiti i obnovi ove vrste nasleđa u skladu sa principima i metodologijom savremene zaštite u svetu.
Napomena Tribina je vrednovana sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015.godinu.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 80 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Tribina "Ugrožena baština"
1. Mirjana Samardžija, 300080103
2. Ivana Arsenijević, 300N78514
3. Risto Terzić, 300L47012
4. Ana Petrović, 300N68714
5. Bratislav Petrović, 300671004
6. Nebojša Gavrilović, 300457503
7. Aleksandar Mitić, 300I76710
8. Goran Velović, 300H93709
9. Milana Vandić, 300M01313
10. Vladimir Ilić, 300M90613
11. Ivana Blažić Šević, 300I19109
12. Anđelka Miloradović, 300M01213
13. Predrag Jošić, 300810804
14. Dušica Savić-Jošić, 300A24304
15. Marina Tovladijac, 300671204
16. Irena Kulezić, 300K27911
17. Marina Šarović, 300H22009
18. Milena Stevanović-Šaljić, 300056103
19. Miloš Đeković, 300F12507
20. Dragutin Kulezić, 300H52009
21. Branislav Šarović, 400G14611
22. Dragana Lazarovski, 300M54413
23. Mirjana Simonović, 300I40810
24. Nikola Milanović, 300H52409
25. Evica Dimitrijević Rajšić, 301461304
26. Slavica Milošević, 300B92705
27. Dragan Mihailović, 300N26314
28. Jovan Vučević, 300H11609
29. Vladan Vučićević, 300E26507
30. Aleksandar Stefanov, 300K01611
31. Snežana Lukić-Zečević, 300274203
32. Vesna Lukić, 300E02506
33. Jelena Mihailović, 300E66207
34. Jelena Pavlović, 300G97108
35. Ivana Lizdek, 300K18111
36. Tamara Tasić, 300B51005
37. Vesna Veličković, 300173003
38. Tatjana Đorđević, 300238503
39. Ana Milićević, 400A51306
40. Olivera Dragaš, 300H90009
41. Svetlana Karanović, 300120003
42. Dijana Džalto Urošević, 200127311
43. Tatjana Popović, 300G05508
44. Ivana Savić, 300D27606
45. Ana Jorgačević, 300L46812
46. Dejana Jovanović, 300G25308
47. Milica Andrejić, 200095406
48. Mirjana Baračkov, 300399803
49. Dubravka Marić, 300A85705
50. Nikola Rudić, 300I18709
51. Jasmina Pavlović, 300996904
52. Bojana Marković, 300N96515
53. Marija Ilić, 300J93611
54. Andreja Ličanin, 300N87415
55. Ivan Zulević, 300667004
56. Slađana Đorđević, 300398003
57. Ana Radinović, 300N69414
58. Bojan Graovac, 300G51808
59. Divna Vojinović, 401J20215
60. Marija Dubljević, 300167703
61. Snežana Kecman, 300530503
62. Sandra Vujović-Aleksić, 300D44206
63. Zorica Romić-Alavantić, 200020303
64. Zagorka Petrović-Zlatanović, 300152203
65. Gordana Pavlović, 300I08909
66. Radmila Spajić, 300595603
67. Božidar Manić, 300G80708
68. Borka Protić, 200020003
69. Pavle Jovanović, 300L21212
70. Vladimir Radosavljević, 300L21312
71. Biljana Ćosović, 300804404
72. Gorica Vujačić, 300257003
73. Ljiljana Anđelković-Tot, 300152303
74. Maja Pavlović, 300I24809
75. Marija Nedić, 300G51908
76. Ljiljana Beloš, 200020203
77. Jelena Jana Komnenić, 300D71006
78. Zorica Jovanović, 300786204
79. Dea Lukić, 300840904
80. Nataša Ilić, 300409503


81. Svetlana Todorović, 300K69911
82. Milena Lazarević, 300408103
83. Zdravko Žugaj, 200009403
84. Lela Nikolić, 300I34310
85. Velimir Lazarević, 300407603
86. Jelena Mitić, 300332203
87. Vladan Veličković, 300K47811
88. Dragana Đolović, 300J91511
89. Jelena Jaćimović, 300G25108
90. Ivana Romanić, 300E87607
91. Dejan Živković, 300M90913
92. Srđan Mišurić, 300O01115
93. Katarina Popović, 300I68710
94. Zoran Balaban, 300020403
95. Ivana Milačić, 300152503
96. Radmila Nikolaš Rudić, 300I10509
97. Nikola Lalević, 300C82606
22. novembar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta