Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Tribina "Sudbina konkursa"
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6481
Naziv Tribina "Sudbina konkursa"
Ciljne grupe Članovi Komore arhitektonske struke
Rukovodilac Bojan Kovačević, dipl. inž. arh.
Predavači Prof. Darko Marušić, dipl. inž. arh.,
Branislav Mitrović, dipl. inž. arh.,
Borislav Stojkov, dipl. inž. arh. i
Marija Miković, dipl. inž. arh.
Program 19:00-19:15 Predstavljanje i upoznavanje sa moderatorom i učesnicima

19:15-19:45 Uvod u temu

19:45-20:15 Izlaganje ostalih učesnika tribine

20:15-21:00 Razgovor sa publikom
Termin održavanja Ponedeljak, 11.05.2015. godine
početak: 19:00 sati
Mesto održavanja Beograd, Kulturni centar Beograda, Galerija Artget, Trg republike 5/I
Cilj i očekivani rezultati Cilj tribine je da pomogne u zaustavljanju negativnog toka i da reafirmiše i same konkurse i pojedinačne aspekte borbe za njih, kao i predloge za usavršavanje pravila.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015.godinu.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 80 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Tribina "Sudbina konkursa"
1. Jelena Milinković, 300D89206
2. Nikola Rudić, 300I18709
3. Vladan Veličković, 300K47811
4. Dragana Đolović, 300J91511
5. Jelena Jaćimović, 300G25108
6. Ivana Romanić, 300E87607
7. Ivana Arsenijević, 300N78514
8. Mirjana Samardžija, 300080103
9. Gorica Vujačić, 300257003
10. Nataša Milojević, 300A24204
11. Marina Tovladijac, 300671204
12. Mirjana Bojović, 330G19408
13. Petar Simović, 300E38407
14. Aleksandra Bošković, 300395303
15. Milana Vandić, 300M01313
16. Anđelka Miloradović, 300M01213
17. Bojana Marković, 300N96515
18. Helena Mandić, 300459803
19. Goran Mitrović, 300792804
20. Aleksandra Rešetar, 300L47312
21. Ljiljana Anđelković-Tot, 300152303
22. Aleksandra Živković, 300I76910
23. Lidija Pavić, 300668804
24. Nena Lazić, 300A76104
25. Mirjana Simonović, 300I40810
26. Marko Radonjić, 300L58312
27. Dragutin Kulezić, 300H52009
28. Irena Kulezić, 300K27911
29. Mileta Pejović, 300M74413
30. Đorđe Đorđević, 300G05408
31. Dragan Mihailović, 300N26314
32. Ana Jorgačević, 300L46812
33. Boris Vasović, 300K74511
34. Jelena Mitić, 300332203
35. Dragana Lazarovski, 300M54413
36. Svetlana Todorović, 300K69911
37. Dragana Adamov, 300L12612
38. Slavica Milošević, 300B92705
39. Ana Nikolić, 300670404
40. Mirjana Baračkov, 300399803
41. Nikola Naletina, 300M98914
42. Dijana Adžemović- Anđelković, 300J30210
43. Filip Želčević, 300G71008
44. Jasmina Todorović Ratković, 300J30310
45. Duška Bošković, 300N49414
46. Tijana Kostić, 300L78412
47. Jovana Novaković Pejović, 300M73613
48. Sanja Živković, 300H40709
49. Dijana Džalto Urošević, 300B88805
50. Zorica Jovanović, 300786204
51. Predrag Golubović, 300053203
52. Violeta Marković-Dragin, 200022903
53. Snežana Kecman, 300530503
54. Zdravko Žugaj, 200009403
55. Dobrinka Tošić, 200124010
56. Ljiljana Dimkić, 300D36406
57. Ljiljana Kolarević, 300L56712
58. Jelena Stefanović, 300050703
59. Kristina Arsić Stojanović, 300M87913
60. Tatjana Rakojević, 300959904
61. Željka Nikolić, 200056104
62. Jelena Jana Komnenić, 300D71006
63. Georgi Krstanovski, 300B20905
64. Nebojša Stefanović, 300F85808
65. Ivan Vidojević, 300E44207
66. Sunčica Stević, 300G21408
67. Jelena Đerić, 300N80915
68. Biljana Cvejić, 300193103
69. Radmila Nikolaš Rudić, 300I10509
70. Snežana Lukić-Zečević, 300274203
71. Vesna Lukić, 300E02506
72. Zoran Balaban, 300020403
73. Zorana Ćurguz, 300672204
74. Marina Irić, 300722104
75. Dragan Selaković, 201047203
76. Radmila Spajić, 300595603
77. Biljana Biorac, 300N49614
78. Marina Šarović, 300H22009
79. Branislav Šarović, 400G14611
80. Vesna Veličković, 300173003


81. Živojin Đujić, 300A76204
82. Dušan Bojković, 300198703
83. Duška Grujić, 381135615
84. Marija Nedić, 300G51908
85. Vladimir Ilić, 300M90613
86. Mirjana Ivanović, 300747404
87. Dragan Kantar, 300747804
88. Sanja Đorđević, 200032603
89. Božidar Manić, 300G80708
90. Ivana Obradović, 200139113
91. Marija Dubljević, 300167703
92. Duška Mrvoš, 300354903
93. Nataša Mitreski, 200080905
94. Andreja Ličanin, 300N87415
95. Radivoje Dinić, 300I25009
96. Tatjana Kosovac, 300B37205
97. Blažo Ivanović, 300I18009
23. novembar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta