Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Standardi za projektovanje vodosnabdevanja i post...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 4085
Naziv Standardi za projektovanje vodosnabdevanja i postupci za prečišćavanje otpadnih voda
Organizator Regionalni odbor podsekcije diplomiranih građevinskih inženjera matične sekcije projektanata i izvođača radova regionalnog centra Novi Sad
Predavači Dr Matija Stipić, dipl.građ.inž., a.d. Vojvodinaprojekt N.Sad
Jožef Nadudvari, dipl.inž.tehn., Republika Mađarska
Lovorko Barbarić, dipl.građ.inž., Republika Hrvatska
WILLIBALD KÖLBL,dipl.maš.inž., Republika Nemačka
Program 11.00 - Pozdravna reč predsednika organizacionog odbora Dr Matija Stipić, dipl.građ.inž.
11.05 - Tehničke norme pri izradi studija vodosnabdevanja
- Predavač: Dr Matija Stipić, dipl.građ.inž.
11.25 - Iskustva u projektovanju, izgradnji i korišćenju SBR postrojenja u Mađarskoj
- Predavač: Jožef Nadudvari, dipl.inž.tehn., Republika Mađarska
11.50 - Automatske rešetke i sita za mehanički predtretman otpadnih voda
- Predavač: Lovorko Barbarić, dipl.građ.inž., Republika Hrvatska
12.15 - Ekonomični postupci mašinske dehidracije mulja sa uređaja za prečišćavanje otpadnih voda
- Predavač: WILLIBALD KÖLBL,dipl.maš.inž., Republika Nemačka
12.40 - Predstavljanje sponzora predavanja firme HOBAS ROHRE GMBH Beograd
13.00 - Diskusija
Termin održavanja Četvrtak 10.februar 2011. godine,
početak: 11,00 časova
Mesto održavanja Svečana Sala , Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu,
Trg Dositeja Obradovića br.6
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje stručne javnosti sa:
1. iskustvima na primeni utvrđivanja tehničkih normi pri izradi studija vodosnabdevanja u Srbiji,
2. iskustva u primeni savremenih postupaka i tehnika za prečišćavanje otpadnih voda u zemljama u okruženju i EU (mehanički predtretman, SBR postrojenja i dehidracija mulja)

 
Spisak prijavljenih učesnika:
Standardi za projektovanje vodosnabdevanja i postupci za prečišćavanje otpadnih voda
1. Branislav Abadžin, 332F99208
2. Zlatko Maletić, 432135803
3. Slobodan Antić, 332I87110
4. Nenad Milosavljević, 411855305
5. Vanja Milosavljević, 311E48807
6. Uroš Tubić, 373079403
7. Leo Danević, 430948805
8. Dragan Stanimirović, 410553004
9. Mila Rajšić, 314311803
10. Vladimir Salak, 414294503
11. Goran Đukarić, 313H99009
12. Svetozar Bijelić, 311J47410
13. Božidar Beloš, 314550703
14. Vojislav Banjanin, 430B59107
15. Goran Orlović, 371448203
16. Zoran Nikolaš, 411D51609
17. Biljana Gajdobranski, 411950605
18. Miroslav Popović, 332299503
19. Slavica Mitrović, 311I31109
20. Vladimir Kaluđer, 310063303
21. Aleksandar Lalošević, 314312503
22. Zoran Milojević, 312096303
23. Milenko Vasiljević, 492593604
24. Đorđe Pupovac, 410C14107
25. Nenad Aleksić, 314E08506
26. Boško Pavlović, 314D80506
27. Igor Milović, 310H57009
28. Borislav Tatarski, 332I66110
29. Jelena Solaković, 310545103
30. Rihard Šranc, 314A21104
31. Tatjana Ninković - Tomić, 314142203
32. Miodrag Jovković, 203077604
33. Olja Tolmač, 314H17809
34. Aleksandar Santovac, 371H15109
35. Danilo Tomović, 314G86108
36. Maja Uglješin, 314E48107
37. Zoran Zdravković, 330B63905
38. Milan Miljuš, 330534603
39. Đorđe Ivanov, 314425303
40. Milijana Blagojević, 314452503
41. Branka Vučković, 314F96008
42. Ljiljana Tomović, 314F62307
43. Stevica Dragojlović, 314C75606
44. Miodrag Dević, 432331603
45. Rade Milutinović, 313253403
46. Zoran Stupar, 350185103
47. Laslo Poljak, 371449803
48. Slavoljub Marđeloški, 314D31506
49. Neda Marđeloški, 310D37606
50. Slađana Batanjski, 414168503
51. Milorad Ponoćko, 332A67204
52. Katarina Milošević, 310C39105
53. Rajko Zorić, 311207203
54. Sveto Aleksić, 411439204
55. Nenad Vrtikapa, 330I21309
56. Radoslav Tulenčić, 314426003
57. Marija Tulenčić, 310E34407
58. Branislav Rodić, 313783804
59. Georgije Šikić, 492704704
60. Jovan Milošević, 350453003
61. LJiljana Savatović, 330157203
62. Dragana Selak, 314140303
63. Ljudmila Očenaš, 371680004
64. Gabor Silađi, 414227503
65. Milica Vlaov Tešić, 300E80907
66. Lidija Martalić, 314G30308
67. Višeslav Ristić, 314987204
68. Vojislav Marinković, 314947604
69. Aleksandar Kocan, 314312303
70. Ranka Borovčanin, 410B95607
71. Nebojša Kostić, 414349303
72. Ivan Budakov, 333325703
73. Daniela Miković, 314209203
74. Nenad Žarkić, 332J18010
75. Rudolf Cegledi, 313F39607
76. Boban Karabašević, 314G37008
77. Tatjana Barać, 314F82508
78. Zoltan Kovačić, 311338103
79. Snežana Filimonović, 314425403
80. Boro Brujić, 330A83104
81. Jovan Radosavljević, 333726704
82. Ana Jakovljević, 314097603
83. Miloje Jakovljević, 314139703
84. Božica Mišković, 314209603
85. Zinaid Busuladžić, 376906104
86. Mirko Đukić, 313253303
87. Milan Bogunović, 812062407
88. Milan Matić, 352821404
89. Dalija Barać-Kiralj, 314C60805
90. Zdenko Benić, 330899804
91. Kristina Zec, 314F98008
92. Rado Simić, 332913404
93. Maksim Jovanović, 310417203
94. Slavko Kokić, 414B04607
95. Jovan Aleksić, 453056803
96. Slobodan Tašin, 332855304
19. jul 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta