Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Godišnji skup regionalnih odbora
Master plano...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 3075
Naziv Godišnji skup regionalnih odbora
Master planovi dekorativnog i funkcionalnog osvetljenja gradova
Predavači Nebojša Radivojević, dipl.inž.arh. M.A. lighting design
Program 12.00 - Pozdravna reč organizacionog odbora Evica Suša, dipl.inž.el.
12.05 - Master planovi dekorativnog i funkcionalnog osvetljenja gradova
Predavač: Nebojša Radivojević, dipl.inž.arh. M.A. lighting design
13.00 - Diskusija / koktel
Termin održavanja Utorak 22.decembar 2009. godine,
početak: 12,00 časova
Mesto održavanja Novi Sad, Bul.Mihajla Pupina 25
JVP Vode Vojvodine, sala na IV spratu
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje projektanata i predstavnika opštine i ZIG-a sa značajem master planova osvetljenja gradova u globalu, sa osvrtom na osvetljenje Novog Sada.

 
Spisak prijavljenih učesnika:
Godišnji skup regionalnih odbora
Master planovi dekorativnog i funkcionalnog osvetljenja gradova
1. Milan Mandić, 300I15409
2. Danko Erić, 350E55007
3. Jovan Ćulum, 350H30709
4. Dušan Rakić, 453A23306
5. Živko Ostojić, 400A55506
6. Milan Badrljica, 300G46508
7. Vladimir Stanisavljević, 350H07609
8. Branko Stojičić, 350C69905
9. Ljubomir Dimitrov, 350345703
10. Rajko Martić, 350376303
11. Svetlana Jazić Galečić, 300057203
12. Nikola Radovanović, 350H15809
13. Svetlana Sabolović, 300H09109
14. Darko Lukić, 350B41205
15. Aleksandar Obradović, 350A32404
16. Nenad Torbica, 350H30809
17. Simo Brstina, 450D37609
18. Božidar Miljanović, 453460004
19. Milenko Kovačić, 330E79107
20. Siniša Obradović, 350H92809
21. Dušan Pilipović, 450D53509
23. novembar 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (20)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

twitter facebook /

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

miab

iksmobnet

Pretraga sajta


hram