Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > SEMINARI I OBUKE - STRUČNI ISPITI > SEMINAR ZA ELEKTROTEHNIČKU STRUKU - OBLAST ENERGET...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
SEMINARI I OBUKE - STRUČNI ISPITI 
Šifra 9109
Naziv SEMINAR ZA ELEKTROTEHNIČKU STRUKU - OBLAST ENERGETIKA
Predavači Gojko Dotlić , dipl.inž.el.
Program 15:00 - 16:30 – Predavač Gojko Dotlić , dipl.inž.el.:
- Uvodno izlaganje o načinu prijavljivanja, odabiru teme za polaganje stručnog ispita
- Postupak polaganja ispita
- Priprema stručnog rada za odabranu temu
- Rad sa mentorima
- Predavač će izneti i prikazati i način pripremanja teme iz oblasti srednjeg i visokog napona (elektroenergetska postrojenja i dalekovodi i dr.)

16:30 - 17:00 - Pauza

17:00 - 18:30 - Predavač Marija Savić-Mrđanov, dipl.inž.el.:
- Uvodno izlaganje o Zakonu o planiranju i izgradnji
- Priprema stručnog rada za odabranu temu iz oblasti električnih instalacija niskog napona i elektromotornog pogona i upravljanja i dr.

18:30 - 18:45 - Pauza

18:45 - 20:15 – Aleksandar Dimić, ispitivač opšteg dela ispita.
Termin održavanja 10.02.2014.g. u 15.00 časova
Mesto održavanja Inženjerska komora Srbije,
Bulevar vojvode Mišića br. 37, II sprat

 
Spisak prijavljenih učesnika:
SEMINAR ZA ELEKTROTEHNIČKU STRUKU - OBLAST ENERGETIKA
1. Dragan Jevtić, 10871
2. Bojan Mirković, 10842
3. Slobodan Lolić, 10634
4. Pavle Papuga, 9814
5. Kornelia Vig, 11032
6. Dušan Đukić, 10755
7. Saša Dimić, 9598
8. Dejan Jovanović, 11025
9. Nenad Stanković, 10826
10. Aleksandar Miličević, 11132
11. Albert Nemet, 10693
12. Strahinja Terzić, 9799
13. Branko Zorić, 9894
14. Zoran Ćosić, 9858
15. Uroš Dimitrijević, 9162
16. Aleksandar Mrkonjić, 10847
17. Goran Krstić, 10903
18. Nemanja Mijailović, 9445
19. Robert Poljak, 3912
20. Brajan Dakić, 11133
21. Srđan Srdić, 11055
22. Jovan Trifunović, 11053
23. Nikola Popov, 11134
24. Miloš Obradović, 10963
25. Dragan Nikolić, 10623
26. Milosav Nedeljković, 11371
27. Nebojša Milošević, 11000
28. Mladen Ostojić, 10853
29. Dejan Radivojević, 10919
30. Srđan Nojić, 11156
31. Goran Knežević, 11144
32. Ilija Mihailović, 11182
33. Dragoš Lazarević, 10900
34. Ana Milosavljević, 3803
35. Zoran Tatomirović, 4057
36. Dejan Matić, 3576
08. decembar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta