Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > SEMINARI I OBUKE - STRUČNI ISPITI > Građevinska struka-organizacija i tehnologija građ...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
SEMINARI I OBUKE - STRUČNI ISPITI 
Šifra 9098
Naziv Građevinska struka-organizacija i tehnologija građenja i upravljanje projektima u građenju
Termin održavanja 7. oktobra 2013. godine sa početkom u 15.
Mesto održavanja Inženjerska komora Srbije,
Bulevar vojvode Mišića br. 37, II sprat

 
Spisak prijavljenih učesnika:
Građevinska struka-organizacija i tehnologija građenja i upravljanje projektima u građenju
1. Vladimir Lojpur, 10362
2. Jelena Radosavljević, 10314
3. Andrija Vuković, 9624
4. Branko Jeremić, 9426
5. Radica Dragićević, 10318
6. Dejan Milovanović, 10176
7. Nataša Milenković, 10238
8. Nikola Marić, 10112
9. Barbara Gajić, 10526
10. Slaviša Pantić, 10224
11. Miodrag Georgijev, 10108
12. Tijana Manić, 10250
13. Mirko Gredeljević, 10257
14. Bojan Ćoćić, 10008
15. Dejan Maksić, 10032
16. Todor Knežević, 10394
17. Marijana Tadić, 9626
18. Darinka Radojičić, 9266
19. Slavoljub Stanojević, 9837
20. Nenad Stošić, 10235
21. Daška Jegdić, 10398
22. Marija Mitrović, 10282
23. Vukašin Mitrović, 7701
24. Marina Ružičić, 9098
25. Rajko Marković, 10390
26. Vladica Đorđević, 10288
27. Mihailo Miladinović, 10308
28. Aleksandar Katanić, 10175
29. Dejan Daraboš, 10068
30. Rade Milenović, 7313
31. Radomir Rakas, 9190
32. Nemanja Latas, 9980
33. Nikola Krstić, 9597
34. Damir Lunić, 7814
12. decembar 2019.
 
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta