Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > SEMINARI I OBUKE - STRUČNI ISPITI > SEMINAR ZA OBLAST MAŠINSTVA
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
SEMINARI I OBUKE - STRUČNI ISPITI 
Šifra 9005
Naziv SEMINAR ZA OBLAST MAŠINSTVA
Termin održavanja 17.01.2011. godine sa početkom u 09:30 časova
Mesto održavanja INŽENJERSKA KOMORA SRBIJE
Bulevar vojvode Mišića 37, 2 sprat
Beograd

 
Spisak prijavljenih učesnika:
SEMINAR ZA OBLAST MAŠINSTVA
1. Saša Koković, 349
2. Danijela Božičković, 1439
3. Nemanja Čukić, 519
4. Slađan Ilić, 1687
5. Dejan Danilović, 1715
6. Zoran Spiridonovski, 1510
7. Goran Dragoljević, 1845
8. Maja Vojnović, 1474
9. Aleksandar Đoković, 1842
10. Nemanja Sušić, 1737
11. Ivan Jovašević, 836
12. MILAN RISTIĆ, 1746
13. Milija Radovic, 1116
14. Sanja Prica, 44
15. Blaženka Maslovarić, 39
16. Boban Kostić, 1530
17. Aleksandar Ašonja, 1879
18. Jelena Mihailović, 1192
19. Miloš Ostojić, 1487
20. Biljana Rajevac, 1558
21. Milan Prokolab, 1727
22. Tatjana Pajčin, 640
23. Đorđe Novaković, 1509
24. Velibor Kosanović, 1540
25. Milorad Milošević, 1628
26. Marija Slavković, 1083
27. Vladimir Mihailović, 1365
28. Mlađan Jovanović, 277
29. Vanja Majević, 1366
30. Mladen Nikić, 1660
31. Aleksandar Mrđa, 1856
32. Darko Piljegić, 162
33. Branimir Jelisavčić, 1808
34. Milan Stojić, 1562
35. Miroslav Radaković, 1601
36. Živorad Niketić, 1233
37. Saša Savić, 1619
38. Srđan Zlatković, 1544
39. Miloš Obrenović, 1456
40. Jasmina Čolić, 1851
41. Sanja Petronić, 938
42. Miladin Čakarević, 1571
43. Ivan Stojanović, 1824
44. Nataša Milosavljević, 1764
45. Ognjen Peković, 986
46. Srdjan Trivković, 987
47. Srđan Kežić, 1525
48. Predrag Vracar, 1392
49. Radovan Karic, 1557
50. Aleksandar Vesović, 1962
51. Zoran Obrenović, 948
52. Tanja Pokornik, 1728
19. avgust 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta