Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
::Naslovna strana > Organi Inženjerske komore Srbije > Veća Inženjerske komore Srbije

ČLANOVI VEĆA
MATIČNIH SEKCIJA REGIONALNIH CENTARA


Subotica
Veće Matične sekcije arhitekata
1.Norbert Molnar Gabordipl. inž. arh.
2.Karolj Tertelidipl. inž. arh.
3.Saida Ćatipovićdipl. inž. arh.
4.Petar Andrićdipl. inž. arh.
5.Dragana Mijatovićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
6.Ognjen Golubovićdipl. građ. inž.
7.Andraš Pletikosićdipl. građ. inž.
8.Josip Kovač Strikodipl. građ. inž.
9.Nikola Vasiljevićdipl. građ. inž.
10.Angela Bajčidipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
11.Miladin Lošićdipl. inž. el.
12.Boško Krnetadipl. inž. el.
13.Dragan Evetovićdipl. inž. el.
14.Janoš Boršićinž. el.
15.Damir Kolarinž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
16.Jovan Udickidipl. maš. inž.
17.Zoran Đurićdipl. maš. inž.
18.Miroslav Cvijićdipl. maš. inž.
19.Oto Šeregimaš. inž.
20.Čaba Kerndipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
21.Roland Eperdipl. inž. saob.
22.Igor Đurićdipl. inž. tehn.
23.Danica Vidickidipl. inž. pejz. arh.
24.Milan Marjanovdipl. inž. saob.
Veće Matične sekcije prostornih planera
25.Mr Bojana Božićdipl. pr. planer
26.Marija Samardžijevićdipl. pr. planer
27.Mr Nikola Krunićdipl. pr. planer
Novi Sad
Veće Matične sekcije arhitekata
28.Igor Vucadipl. inž. arh.
29.Vanja Vukadinović Đurićdipl. inž. arh.
30.Đorđe Bajilodipl. inž. arh.
31.Aurela Šimudvarac Lučidipl. inž. arh.
32.Jelena Mikluševdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
33.Milan Saratlićdipl. građ. inž.
34.Svetislav Vasićdipl. građ. inž.
35.Matija Stipićdipl. građ. inž.
36.Srđan Kolakovićdipl. građ. inž.
37.Olja Tolmačdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
38.Dušan Macuramast. inž. el.
39.Radisav Lukićdipl. inž. el.
40.Miroslav Simeunovićdipl. inž. el.
41.Danko Erićdipl. inž. el.
42.Igor Pavlovićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
43.Edin Oprašićdipl. maš. inž.
44.Dragoljub Gvozdenacdipl. maš. inž.
45.Antonio Sandikidipl. maš. inž.
46.Josip Polcdipl. maš. inž.
47.Branislav Čonićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
48.Milka Pavlovićdipl. inž. pejz. arh.
49.Mr Milan Samardžijadipl. inž. tehn.
50.Đurica Ugrinovdipl. inž. geod.
51.Aleksandar Panjkovićdipl. inž. saob.
52.Branko Mijanovićdipl. inž. tehn.
Veće Matične sekcije prostornih planera
53.Darko Isailovićdipl. pr. planer
54.Olivera Dobrivojevićdipl. pr. planer
55.Branka Bajovićdipl. pr. planer
56.Natalija Popovdipl. pr. planer
57.Igor Miščevićdipl. pr. planer
Beograd
Veće Matične sekcije arhitekata
58.Dragana Đorđevićdipl. inž. arh.
59.Mr Vesna Zlatanović-Tomaševićdipl. inž. arh.
60.Dr Igor Marićdipl. inž. arh.
61.Rade Jakšićdipl. inž. arh.
62.Vesna Ćurićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
63.Simo Cvetićdipl. građ. inž.
64.Aleksandar Milenkovićdipl. građ. inž.
65.Prof. dr Vladan Kuzmanovićdipl. građ. inž.
66.Dragan Radićdipl. građ. inž.
67.Đorđe Uroševićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
68.Đorđe Milanovićdipl. inž. el.
69.Milorad Karovićdipl. inž. el.
70.Dragan Stašićdipl. inž. el.
71.Dragoljub Jakšićdipl. inž. el.
72.Aleksandar Kragovićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
73.Milorad Rakčevićdipl. maš. inž.
74.Pavle Jankovićdipl. maš. inž.
75.Dr Bojan Babićdipl. maš. inž.
76.Bojan Bogdanovićdipl. maš. inž.
77.Branko Markovićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
78.Dr Nada Dragovićdipl. inž. šum.
79.Dr Časlav Lačnjevacdipl. inž. tehn.
80.Mr Milutin Stefanovićdipl. inž. šum.
81.Mr Zoran Popovićdipl. inž. tehn.
82.Vesna Tahovdipl. inž. geol.
Veće Matične sekcije prostornih planera
83.Marko Perišićdipl. pr. planer
84.Mr Đorđe Milićdipl. pr. planer
85.Prof. dr Velimir Šećerovdipl. pr. planer
86.Jasmina Arežinadipl. pr. planer
87.Mr Saša Milijićdipl. pr. planer
Požarevac
Veće Matične sekcije arhitekata
88.Nataša Momirovićdipl. inž. arh.
89.Nataša Lazarevićdipl. inž. arh.
90.Bojan Bečanovićdipl. inž. arh.
91.Nenad Uroševićdipl. inž. arh.
92.Suzana Ivanovićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
93.Miloš Ivanovićdipl. građ. inž.
94.Duško Milićevićdipl. građ. inž.
95.Slobodan Pavlovićdipl. građ. inž.
96.Sanja Petrović Antićdipl. inž. građ.
97.Goran Ivkovićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
98.Milutin Stankovićdipl. inž. el.
99.Miodrag Radovićdipl. inž. el.
100.Slavoljub Mišićdipl. inž. el.
101.Dejan Vasićdipl. inž. el.
102.Nikola Šljukićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
103.Goran Ristićdipl. maš. inž.
104.Dr Dragan Cvetkovićdipl. maš. inž.
105.Aleksandar Damnjanovićdipl. maš. inž.
106.Aleksandar Jovanovićdipl. maš. inž.
107.Mirko Aranđelovićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
108.Aca Pavlovićdipl. inž. saob.
109.Mr Miloš Pavlovićdipl. inž. saob.
110.Nenad Simićdipl. inž. geol.
111.Srđan Popovićdipl. inž. saob.
112.Milan Trifunovićdipl. inž. geod.
Veće Matične sekcije prostornih planera
113.Tatjana Todorovićdipl. pr. planer
114.Mr Dejan Đorđevićdipl. pr. planer
115.Nenad Krčumdipl. pr. planer
116.Jelena Lazićdipl. pr. planer
117.Željko Kovačevićdipl. pr. planer
Valjevo
Veće Matične sekcije arhitekata
118.Jasna Aleksićdipl. inž. arh.
119.Irena Andrić-Kovačdipl. inž. arh.
120.Dragoslav Kojićdipl. inž. arh.
121.Branko Ristićdipl. inž. arh.
122.David Maksimovićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
123.Aleksandar Nikolićdipl. inž. građ.
124.Milenca Srećkovićdipl. građ. inž.
125.Stanojka Đermanovićdipl. građ. inž.
126.Zoran Stankovićdipl. građ. inž.
127.Aleksandar Lazarevićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
128.Dragoljub Petrovićdipl. inž. el.
129.Goran Đurićdipl. inž. el.
130.Vladan Jevtićinž. el.
131.Aleksandar Petrovićdipl. inž. el.
132.Živorad Bajićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
133.Žarko Vukovićdipl. maš. inž.
134.Dragan Đurđevićdipl. maš. inž.
135.Aleksandra Marjanovićdipl. maš. inž.
136.Milan Ruvidićdipl. maš. inž.
137.Dragan Despotovićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
138.Slavko Gavrilovićdipl. inž. šum.
139.Blagoje Conićdipl. inž. saob.
140.Nataša Stojanovićdipl. inž. geod.
141.Dragan Pucarevićdipl. inž. saob.
142.Bogdan Petrovićdipl. inž. geol.
Veće Matične sekcije prostornih planera
143.Jelena Polićdipl. pr. planer
144.Vladan Tripkovićdipl. pr. planer
145.Jasmina Stevanovićdipl. pr. planer
146.Snežana Pavlovićdipl. pr. planer
147.Ljiljana Kolarevićdipl. pr. planer
Čačak
Veće Matične sekcije arhitekata
148.Tatjana Simonovićdipl. inž. arh.
149.Dušan Pleskonjićdipl. inž. arh.
150.Mr Dejan Milivojevićdipl. inž. arh.
151.Dragana Radovanović-Brkićdipl. inž. arh.
152.Ljiljana Šubaradipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
153.Slavoljub Bogićevićdipl. građ. inž.
154.Prvoslavka Jovanovićdipl. građ. inž.
155.Vasilije Vujićdipl. građ. inž.
156.Mirko Rosićdipl. građ. inž.
157.Snežana Smiljanićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
158.Svetlana Bogdanovićdipl. inž. el.
159.Slavoljub Obućinadipl. inž. el.
160.Radomir Milekićdipl. inž. el.
161.Gordana Tatalovićdipl. inž. el.
162.Perica Lukovićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
163.Ivan Jelićdipl. maš. inž.
164.Slobodan Mojsilovićdipl. maš. inž.
165.Nenad Vidakovićdipl. maš. inž.
166.Glišo Topalovićdipl. maš. inž.
167.Aco Miloševićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
168.Milun Đorđevićdipl. inž. geod.
169.Nataša Ćirkovićdipl. inž. saob.
170.Marko Gavrilovićdipl. inž. saob.
171.Aleksandar Isailovićdipl. inž. geod.
172.Goran Popovićdipl. inž. geod.
Veće Matične sekcije prostornih planera
173.Nataša Strugarevićdipl. pr. planer
174.Mila Arsovićdipl. pr. planer
175.Nada Krasićdipl. pr. planer
176.Veljko Bojovićdipl. pr. planer
Kragujevac
Veće Matične sekcije arhitekata
177.Ivan Radulovićdipl. inž. arh.
178.Jasmina Milivojevićdipl. inž. arh.
179.Ivan Markovićdipl. inž. arh.
180.Dragana Bigadipl. inž. arh.
181.Bojan Stanojevićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
182.Jelena Bojovićdipl. građ. inž.
183.Aca Stankovićdipl. građ. inž.
184.Ranka Furtuladipl. građ. inž.
185.Dragan Stankovićdipl. građ. inž.
186.Dragan Brankovićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
187.Aleksandar Vasojevićdipl. inž. el.
188.Željko Simovićdipl. inž. el.
189.Vojislav Mihajlovićdipl. inž. el.
190.Zoran Kovačevićdipl. inž. el.
191.Saša Todosijevićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
192.Srđan Đokićdipl. maš. inž.
193.Predrag Radivojevićdipl. maš. inž.
194.Dušan Lukićdipl. maš. inž.
195.Boban Milosavljevićdipl. maš. inž.
196.Jelena Borotadipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
197.Predrag Dimitrijevićdipl. inž. geod.
198.Nikola Mijatovićmast. inž. geodez.
199.Vladimir Rakovićdipl. inž. saob.
200.Stanko Božilovićdipl. inž. geod.
201.Slađana Gajićdipl. inž. geod.
Veće Matične sekcije prostornih planera
202.Mirjana Marinković-Gabarićdipl. pr. planer
203.Javorka Stojkovićdipl. pr. planer
204.Milana Anđelkovićdipl. pr. planer
205.Marija Poljaković Orlićdipl. pr. planer
206.Dragan Dunčićdipl. pr. planer
Kraljevo
Veće Matične sekcije arhitekata
207.Aleksandar Avramovićdipl. inž. arh.
208.Ivan Jerinićdipl. inž. arh.
209.Marica Mijajlovićdipl. inž. arh.
210.Ivan Tanovićdipl. inž. arh.
211.Marina Simeunović-Radovićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
212.Predrag Đurovićdipl. građ. inž.
213.Predrag Radovićdipl. građ. inž.
214.Goran Lazićdipl. građ. inž.
215.Mirko Vukovićdipl. građ. inž.
216.Marko Zečevićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
217.Milomir Veličanindipl. inž. el.
218.Rade Živkovićdipl. inž. el.
219.Ivana Nikolčevićdipl. inž. el.
220.Saša Čolićdipl. inž. el.
221.Srđan Đurovićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
222.Dragan Balšićdipl. maš. inž.
223.Saša Stevanovićdipl. maš. inž.
224.Dr Miljan Maraševićdipl. maš. inž.
225.Petar Aleksićdipl. maš. inž.
226.Zoran Lukićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
227.Dragiša Dakovićdipl. inž. geod.
228.Prof. dr Milan Baraćdipl. inž. tehn.
229.Predrag Arsićdipl. inž. saob.
230.Ljubodrag Pandrcdipl. inž. geod.
231.Dušan Kerovecdipl. inž. saob.
Veće Matične sekcije prostornih planera
232.Marijana Davidovićdipl. pr. planer
233.Aleksandar Rajovićdipl. pr. planer
234.Miroljub Đorđevićdipl. pr. planer
Bor
Veće Matične sekcije arhitekata
235.Branimir Živanovićdipl. inž. arh.
236.Suzana Miloševićdipl. inž. arh.
237.Milena Aleksićdipl. inž. arh.
238.Koviljka Ristićdipl. inž. arh.
239.Ivan Stojanovićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
240.Saša Videnovićinž. građ.
241.Bojan Ilićdipl. građ. inž.
242.Željko Blagojevićdipl. inž. građ.
243.Dušan Markovićdipl. građ. inž.
244.Biljana Rubežićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
245.Bojana Đorđievskidipl. inž. el.
246.Dragan Veličkovićdipl. inž. el.
247.Dejan Stojičevićdipl. inž. el.
248.Dragan Miloševićdipl. inž. el.
249.Dragan Rapaićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
250.Dragan Ristićdipl. maš. inž.
251.Jovica Krstićdipl. maš. inž.
252.Vesna Petrovićdipl. maš. inž.
253.Dejan Ilićdipl. maš. inž.
254.Dr Ljubiša Bučanovićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
255.Prof. dr Nada Štrbacdipl. inž. metal.
256.Stanimirka Videnovićdipl. inž. polj.
257.Miodrag Ristićdipl. inž. tehn.
258.Dr Ana Kostovdipl. inž. metal.
259.Miodrag Milanovićdipl. inž. šum.
Veće Matične sekcije prostornih planera
260.Dragana Nikolićdipl. pr. planer
261.Dušan Šljivančanindipl. pr. planer
262.Bojan Miletićdipl. pr. planer
Niš
Veće Matične sekcije arhitekata
263.Slaviša Kondićdipl. inž. arh.
264.Prof. dr Aleksandar Kekovićdipl. inž. arh.
265.Prof. dr Milan Tanićdipl. inž. arh.
266.Marjan Petrovićdipl. inž. arh.
267.Prof. dr Milisav Damnjanovićdipl. inž. arh.
Veće Matične sekcije inženjera građevinske struke
268.Dragan Stojkovićdipl. građ. inž.
269.Dr Nenad Stojkovićdipl. građ. inž.
270.Zoran Popovićdipl. građ. inž.
271.Prof. dr Dušan Petkovićdipl. građ. inž.
272.Stevan Stefanovićdipl. građ. inž.
Veće Matične sekcije inženjera elektro struke
273.Boban Ilićdipl. inž. el.
274.Prof. dr Zlatica Marinkovićdipl. inž. el.
275.Ivica Dimitrijevićdipl. inž. el.
276.Miroslav Đenićdipl. inž. el.
277.Vladimir Stankovićdipl. inž. el.
Veće Matične sekcije inženjera mašinske struke
278.Jasmina Mitić-Stojanovićdipl. maš. inž.
279.Dragan Živkovićdipl. maš. inž.
280.Ivan Ristićdipl. maš. inž.
281.Zoran Stevanovićdipl. maš. inž.
282.Dr Branislav Popovićdipl. maš. inž.
Veće Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka
283.Milan Glišićdipl. inž. saob.
284.Ana Novčićdipl. inž. geod.
285.Milijana Petković Kostićdipl. inž. pejz. arh.
286.Vili Hadžićdipl. inž. saob.
287.Mara Raškovićdipl. inž. pejz. arh.
Veće Matične sekcije prostornih planera
288.Mr Dejan Stojanovićdipl. pr. planer
289.Ljiljana Mujagićdipl. pr. planer
290.Slaviša Tošićdipl. pr. planer
291.Dragan Micićdipl. pr. planer
292.Jelena Zdravkovićdipl. pr. planer
22. januar 2021.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (15)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

twitter facebook /

glasnik

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

miab

iksmobnet


hram